5 Basit Teknikleri için balayı tatili

Ruz içerisinde otelde vaktin elbette geçtiğini anlayamayacaksınız. Gündüzleri dans kurslarından squash’a denli katı çok sefalı aktiviteye yeğinlabileceğiniz kabilinden gecelerin otelin kendine katışıksız ünü kâin çılgın partilerinde, tarih içerisinde öğrendiğiniz dans figürlerini sergileyebilirsiniz!

Hayallerinizin çok ötesindeki gemilerle mavi denizler üstünde büyüleyici bir atmosferde yol...

3- Selçuki’dan izler: KEMPINSKI THE DOME / ANTALYA Belek’in en kıvrak sahillerinden birinde yepelek Selçuki mimarisiyle tasarlanan otel barları, kafeleri ve alakart restoranlarıyla cihan mutfaklarını denemek mümkün.

Kıbrıs rezervasyonlarında otel konaklaması ile yanında aldatmaınan tayyare biletleri paket olarak geçerlidir.

Özel oda dekorasyonu, şampanya ve meyve ikramları, özel kahvaltı ikramları, er giriş ve geç çıkış fırsatları, restoranda rezervasyon önceliği kabil sağlam çok ayrıcalık balayı çiftleri kucakin incelikle hazırlanıyor.

Sunulan olanaklara gereğince beş farklı tipe ayrılan bu evlerden kendi zevkinize ve gereksinimleriniza en şayeste olanını seçebilmek karınin, öncelikle kendinize ait bir havuz mu yoksa jakuzi mi istediğinize hüküm vermeniz gerekecek.

Ege ile Akdeniz’in birleştiği noktada mevcut D-Hotel Maris, adeta cenneten bir çene… Uygun odalar, Presidential Suit ya da Villa özel günlerinizi masalsı bir hikayeye tahvil etmek muhtevain sizi bekliyor.

Cruise'un büyüleyici dünyasına sıkılanlar dinlence ve seyahati bir araya getirerek unutulmaz anlar yaşarlar...

Otel vadiının geri kalanına ise restoran sahaı, bar, her güneş bir yenisini denemek isteyeceğiniz güneşlenme güverteleri, masaj çadırı, yoga platformu, denize Bilgi için tıklayınız icra vekili sarih havuz ve kayalıkların dâhiline oyulmuş belirtik tarz jakuzisi üzere, geceleri fener ve mumlarla süslenen istek noktaları serpiştirilmiş.

Toplam 76 bin 500 metrekare meydan üzerine müesses olan otel, balayı otelleri beyninde yeşille en iç içe geçmiş otel diyebiliriz. Eşsiz konfor ve harika bir tatilden beklediğiniz her şey eksiksiz sunuluyor.

Evlenecek olan çiftlerin balayı planlarını önceden yaparak tercih ettikleri balayı otelindeki yerlerini er ayırtma döneminde kocaoğlanrmaları er rezervasyon balayı oteli fırsatları mazmunına gelmektedir. Böylecene hem rüyalarını süsleyen balayını gerçekleştirmiş hem de balayı otel kampanyaları ile çok normal koşullara tatillerini satın almış olurlar.

Düğün sezonu açıldı. Aylarca süren stresli, heyecanlı ve yorucu bir devrin peşi sıra eşinizle bir tatili kazanç etmediniz mi?

Balayı otelleri kış tatilinden yaz tatiline denli her zevke ve döneme birebir şekilde ülkemizin biriyi mesabesinde bulunmaktadır. Fakat umumiyetle yaz aylarında evlenen çiftler Akdeniz ve Ege bölgesini yeğleme etmektedir.

Erken ayırtma sürecinin açılış yaptığı ilk fasıl de rezervasyon yapmış oldurmak isterseniz %50’ye varan indirimlerden faydalanabilirsiniz. Erken ayırtma balayı otelleri sayesinde hem yaz aylarında dolup taşan otellerde göz bulma ezginliksı çekmez hem de tatilinizi çok hesaplı fiyatlara satın alabilirsiniz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “5 Basit Teknikleri için balayı tatili”

Leave a Reply

Gravatar